Ota yhteyttä

 

Saat meihin yhteyden puhelimitse, sähköpostitse tai täyttämällä alla olevan yhteydenottolomakkeen.

Haluatko rahoitusta kasvuyhtiöllesi? Ota yhteyttä Terhiin tai Toniin. Töihin Springvestiin? Soita Markulle tai Jounille.

Jos haluat sijoittaa, ota yhteys sijoitusneuvojiimme.

 

 

Käyntiosoite

 

HELSINKI

Aleksanterinkatu 48 B

00100

Helsinki

Puh. 020 335 500

 

Tapaamiset onnistuvat pääkaupunkiseudun lisäksi myös Turussa, Tampereella ja Oulussa.

 

 

 

 

 

Yhteyshenkilöt

  Terhi Vapola   CEO, Partner  040 803 6407   terhi.vapola@springvest.fi

Terhi Vapola

CEO, Partner

040 803 6407

terhi.vapola@springvest.fi

  Toni Lahti   Investment Director, Co-Founder  040 522 7633   toni.lahti@springvest.fi

Toni Lahti

Investment Director, Co-Founder

040 522 7633

toni.lahti@springvest.fi

  Jouni Junkkila   Co-Founder  045 891 2122   jouni.junkkila@springvest.fi    

Jouni Junkkila

Co-Founder

045 891 2122

jouni.junkkila@springvest.fi

 

  Markku Jussila   Co-Founder  040 532 212   markku.jussila@springvest.fi

Markku Jussila

Co-Founder

040 532 212

markku.jussila@springvest.fi

  Nico Hötti   Growth Director  040 143 1560   nico.hotti@springvest.fi

Nico Hötti

Growth Director

040 143 1560

nico.hotti@springvest.fi

  Jaakko Jääskelä   Growth Advisor  050 462 9807   jaakko.jaaskela@springvest.fi

Jaakko Jääskelä

Growth Advisor

050 462 9807

jaakko.jaaskela@springvest.fi

  Tommi Kosonen   Growth Director  040 500 7970   tommi.kosonen@springvest.fi

Tommi Kosonen

Growth Director

040 500 7970

tommi.kosonen@springvest.fi

  Jouni Mäkelä   Growth Director  040 163 3696   jouni.makela@springvest.fi

Jouni Mäkelä

Growth Director

040 163 3696

jouni.makela@springvest.fi

  Timo Nurminen   Growth Director  050 386 9929   timo.nurminen@springvest.fi

Timo Nurminen

Growth Director

050 386 9929

timo.nurminen@springvest.fi

  Markus Tyrni   Growth Director  040 777 0393   markus.tyrni@springvest.fi

Markus Tyrni

Growth Director

040 777 0393

markus.tyrni@springvest.fi

  Anders Nyholm   Growth Director  044 076 6777   anders.nyholm@springvest.fi

Anders Nyholm

Growth Director

044 076 6777

anders.nyholm@springvest.fi

  Juha Pitkänen   Growth Director  045 106 4122   juha.pitkanen@springvest.fi

Juha Pitkänen

Growth Director

045 106 4122

juha.pitkanen@springvest.fi

  Mikko Sinivirta   Growth Advisor  044 977 1613   mikko.sinivirta@springvest.fi

Mikko Sinivirta

Growth Advisor

044 977 1613

mikko.sinivirta@springvest.fi

Yhteydenottolomake

 

Kerro missä tarvitset apua. Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

 

Asia