Ota yhteyttä

 

Saat meihin yhteyden puhelimitse, sähköpostitse tai täyttämällä ja lähettämällä alla olevan yhteyspyynnön. Jos teet sen ennen 17.12.2018, osallistut samalla Ravintola Grönin illallismenun kahdelle arvontaan. Lue säännöt klikkaamalla tästä.

Jos haluat sijoittaa, voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiamiehiimme, joiden yhteystiedot löydät alempaa.

Haluatko rahoitusta kasvuyhtiöllesi? Ota yhteyttä Terhiin tai Toniin. Töihin Springvestiin? Katso avoimet työpaikat täältä tai soita Markulle tai Jounille.

 

Käyntiosoite

 

Aleksanterinkatu 48 B

00100 Helsinki

Puhelin: 020 335 500

Sähköposti: info@springvest.fi

 

Tapaamiset onnistuvat pääkaupunkiseudun lisäksi myös Turussa, Tampereella ja Oulussa.

Johtoryhmä

Terhi Vapola   CEO, Partner  040 803 6407   terhi.vapola@springvest.fi

Terhi Vapola

CEO, Partner

040 803 6407

terhi.vapola@springvest.fi

Toni Lahti   Investment Director, Co-Founder  040 522 7633   toni.lahti@springvest.fi

Toni Lahti

Investment Director, Co-Founder

040 522 7633

toni.lahti@springvest.fi

Markku Jussila   Director, Co-Founder  New Business Development  040 532 2212   markku.jussila@springvest.fi   (också på svenska)

Markku Jussila

Director, Co-Founder

New Business Development

040 532 2212

markku.jussila@springvest.fi

(också på svenska)

Jouni Junkkila   Director, Co-Founder,  New Customers  045 891 2122   jouni.junkkila@springvest.fi

Jouni Junkkila

Director, Co-Founder,

New Customers

045 891 2122

jouni.junkkila@springvest.fi

 
Petri Karhapää   Head of Asset Management  040 562 9686  petri.karhapaa@springvest.fi  Varainhoito

Petri Karhapää

Head of Asset Management

040 562 9686

petri.karhapaa@springvest.fi

Varainhoito

Päivi Malinen   Head of Governance, Risk and Compliance  050 329 0846,  paivi.malinen@springvest.fi

Päivi Malinen

Head of Governance, Risk and Compliance

050 329 0846, paivi.malinen@springvest.fi

Markus Tyrni   Head of Sales  040 777 0393   markus.tyrni@springvest.fi   Koko Suomi

Markus Tyrni

Head of Sales

040 777 0393

markus.tyrni@springvest.fi

Koko Suomi

Veera Hämäläinen   Head of Marketing and Communications  040 621 4747  veera.hamalainen@springvest.fi

Veera Hämäläinen

Head of Marketing and Communications

040 621 4747

veera.hamalainen@springvest.fi

 

Myynti/asiamiehet

Timo Nurminen   Growth Director  050 386 9929   timo.nurminen@springvest.fi   Pk-seutu

Timo Nurminen

Growth Director

050 386 9929

timo.nurminen@springvest.fi

Pk-seutu

Ari Kemppainen   Growth Director  0400 352 710   ari.kemppainen@springvest.fi   Pk-seutu

Ari Kemppainen

Growth Director

0400 352 710

ari.kemppainen@springvest.fi

Pk-seutu

Jaakko Jääskelä   Growth Advisor  050 462 9807   jaakko.jaaskela@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Jaakko Jääskelä

Growth Advisor

050 462 9807

jaakko.jaaskela@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Tommi Kosonen   Growth Director  040 500 7970   tommi.kosonen@springvest.fi   Pk-seutu, Tampere

Tommi Kosonen

Growth Director

040 500 7970

tommi.kosonen@springvest.fi

Pk-seutu, Tampere

Jouni Mäkelä   Growth Director  040 163 3696   jouni.makela@springvest.fi   Pk-seutu

Jouni Mäkelä

Growth Director

040 163 3696

jouni.makela@springvest.fi

Pk-seutu

Anders Nyholm   Growth Director  044 076 6777   anders.nyholm@springvest.fi   Pk-seutu (också på svenska)

Anders Nyholm

Growth Director

044 076 6777

anders.nyholm@springvest.fi

Pk-seutu (också på svenska)

Timo Huotari   Growth Director  045 111 9080   timo.huotari@springvest.fi   Pk-seutu, Lappeenranta

Timo Huotari

Growth Director

045 111 9080

timo.huotari@springvest.fi

Pk-seutu, Lappeenranta

Juha Pitkänen   Growth Director  045 106 4122   juha.pitkanen@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Juha Pitkänen

Growth Director

045 106 4122

juha.pitkanen@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Pauliina Lämsä   Growth Advisor  pauliina.lamsa@springvest.fi

Pauliina Lämsä

Growth Advisor

pauliina.lamsa@springvest.fi

Mikko Sinivirta   Growth Advisor  044 977 1613   mikko.sinivirta@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Mikko Sinivirta

Growth Advisor

044 977 1613

mikko.sinivirta@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

 

Hallinto

 

Myyntiassistentti

Monica Lindberg, Sales Assistant, 040 660 1355, monica.lindberg@springvest.fi 

Noora Mäkelä, Sales Assistant, 040 670 5105, noora.makela@springvest.fi

 

Toimisto

Ulpu Tapanainen, Office Manager, 0400 362 822, ulpu.tapanainen@springvest.fi

 

Talous

Anne-Mari Matikainen, Chief Financial Officer (ext), 050 322 1069, anne-mari.matikainen@springvest.fi