Ota yhteyttä

Sähköposti: info@springvest.fi

Puhelin: 09 315 46989

Käyntiosoitteet


Helsinki Tampere

Aleksanterinkatu 48 B Hämeenkatu 14 C 25

00100 Helsinki 33100 Tampere

Näin löydät perille

 
 
 
 

Tapaamiset onnistuvat myös Turussa.

Johtoryhmä

Päivi Malinen  CEO  050 329 0846  paivi.malinen@springvest.fi

Päivi Malinen

CEO

050 329 0846 paivi.malinen@springvest.fi

Toni Lahti  Investment Director, Co-Founder  040 522 7633   toni.lahti@springvest.fi

Toni Lahti

Investment Director, Co-Founder

040 522 7633

toni.lahti@springvest.fi

Markku Jussila  Director, Co-Founder  New Business Development  040 532 2212   markku.jussila@springvest.fi   (också på svenska)

Markku Jussila

Director, Co-Founder

New Business Development

040 532 2212

markku.jussila@springvest.fi

(också på svenska)

Jouni Junkkila  Director, Co-Founder,  New Customers  045 891 2122   jouni.junkkila@springvest.fi

Jouni Junkkila

Director, Co-Founder,

New Customers

045 891 2122

jouni.junkkila@springvest.fi

Lasse Lumiaho  Product Manager  0400 492 307  lasse.lumiaho@springvest.fi

Lasse Lumiaho

Product Manager

0400 492 307

lasse.lumiaho@springvest.fi

Ulpu Tapanainen  Administrative Director  0400 362 822   ulpu.tapanainen@springvest.fi

Ulpu Tapanainen

Administrative Director

0400 362 822

ulpu.tapanainen@springvest.fi

Markus Tyrni  Head of Sales  045 357 2007   markus.tyrni@springvest.fi   Koko Suomi

Markus Tyrni

Head of Sales

045 357 2007

markus.tyrni@springvest.fi

Koko Suomi

Veera Hämäläinen  Communications Director  040 621 4747  veera.hamalainen@springvest.fi

Veera Hämäläinen

Communications Director

040 621 4747

veera.hamalainen@springvest.fi

 

Asiamiehet

Timo Nurminen  Growth Director  050 386 9929   timo.nurminen@springvest.fi   Pk-seutu

Timo Nurminen

Growth Director

050 386 9929

timo.nurminen@springvest.fi

Pk-seutu

Jouni Mäkelä  Growth Director, Analyst  040 163 3696   jouni.makela@springvest.fi   Pk-seutu

Jouni Mäkelä

Growth Director, Analyst

040 163 3696

jouni.makela@springvest.fi

Pk-seutu

Anders Nyholm  Growth Director  044 076 6777   anders.nyholm@springvest.fi   Pk-seutu

Anders Nyholm

Growth Director

044 076 6777

anders.nyholm@springvest.fi

Pk-seutu

Tommi Kosonen  Growth Director  040 500 7970   tommi.kosonen@springvest.fi   Pk-seutu, Tampere

Tommi Kosonen

Growth Director

040 500 7970

tommi.kosonen@springvest.fi

Pk-seutu, Tampere

Timo Huotari  Growth Director  040 645 9955   timo.huotari@springvest.fi   Pk-seutu, Lappeenranta

Timo Huotari

Growth Director

040 645 9955

timo.huotari@springvest.fi

Pk-seutu, Lappeenranta

Markus Korhonen  Growth Advisor  040 645 9771  markus.korhonen@springvest.fi  Pk-seutu

Markus Korhonen

Growth Advisor

040 645 9771

markus.korhonen@springvest.fi

Pk-seutu

Juha Pitkänen  Growth Director  045 106 4122   juha.pitkanen@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Juha Pitkänen

Growth Director

045 106 4122

juha.pitkanen@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Ristomatti Jönkkäri  Growth Advisor  045 729 2919  ristomatti.jonkkari@springvest.fi  Pk-seutu

Ristomatti Jönkkäri

Growth Advisor

045 729 2919

ristomatti.jonkkari@springvest.fi

Pk-seutu

Mikko Sinivirta  Growth Advisor  044 977 1613   mikko.sinivirta@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Mikko Sinivirta

Growth Advisor

044 977 1613

mikko.sinivirta@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Lauri Siltala  Growth Advisor  045 729 2918  lauri.siltala@springvest.fi  Pk-seutu

Lauri Siltala

Growth Advisor

045 729 2918

lauri.siltala@springvest.fi

Pk-seutu

Pauliina Lämsä  Growth Advisor  040 867 1433  pauliina.lamsa@springvest.fi  Pk-seutu

Pauliina Lämsä

Growth Advisor

040 867 1433

pauliina.lamsa@springvest.fi

Pk-seutu

 

Neuvonantajat

Terhi Vapola  Senior Advisor, Partner  040 803 6407

Terhi Vapola

Senior Advisor, Partner

040 803 6407

 
 

Myyntiassistentit

Iina Kiviniitty  Marketing Assistant, 040 630 4442  iina.kiviniitty@springvest.fi

Iina Kiviniitty

Marketing Assistant, 040 630 4442

iina.kiviniitty@springvest.fi

Tuomas Rahnasto  Sales Assistant  tuomas.rahnasto@springvest.fi

Tuomas Rahnasto

Sales Assistant

tuomas.rahnasto@springvest.fi

Monica Lindberg  Sales Assistant   monica.lindberg@springvest.fi

Monica Lindberg

Sales Assistant

monica.lindberg@springvest.fi

Pasi Rajamäki  Sales Assistant  pasi.rajamaki@springvest.fi

Pasi Rajamäki

Sales Assistant

pasi.rajamaki@springvest.fi

Noora Mäkelä  Sales Assistant  noora.makela@springvest.fi

Noora Mäkelä

Sales Assistant

noora.makela@springvest.fi

 

Talous

Matti Rantanen, Chief Financial Officer (ext), matti.rantanen@springvest.fi