Ota yhteyttä

 

Saat meihin yhteyden puhelimitse, sähköpostitse tai täyttämällä ja lähettämällä alla olevan yhteyspyynnön.

Jos haluat sijoittaa, voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiamiehiimme, joiden yhteystiedot löydät alempaa.

Haluatko rahoitusta kasvuyhtiöllesi? Ota yhteyttä Toniin.

Töihin Springvestiin? Katso avoimet työpaikat täältä tai soita Jounille tai Markukselle.

 

Käyntiosoite

 

Aleksanterinkatu 48 B

00100 Helsinki

Puhelin: 020 335 500

Sähköposti: info@springvest.fi

 

Tapaamiset onnistuvat pääkaupunkiseudun lisäksi myös Turussa, Tampereella ja Oulussa.

Johtoryhmä

Päivi Malinen   Acting CEO  050 329 0846  paivi.malinen@springvest.fi

Päivi Malinen

Acting CEO

050 329 0846 paivi.malinen@springvest.fi

Toni Lahti   Investment Director, Co-Founder  040 522 7633   toni.lahti@springvest.fi

Toni Lahti

Investment Director, Co-Founder

040 522 7633

toni.lahti@springvest.fi

Markku Jussila   Director, Co-Founder  New Business Development  040 532 2212   markku.jussila@springvest.fi   (också på svenska)

Markku Jussila

Director, Co-Founder

New Business Development

040 532 2212

markku.jussila@springvest.fi

(också på svenska)

Jouni Junkkila   Director, Co-Founder,  New Customers  045 891 2122   jouni.junkkila@springvest.fi

Jouni Junkkila

Director, Co-Founder,

New Customers

045 891 2122

jouni.junkkila@springvest.fi

Petri Karhapää   Head of Asset Management  040 562 9686  petri.karhapaa@springvest.fi  Varainhoito

Petri Karhapää

Head of Asset Management

040 562 9686

petri.karhapaa@springvest.fi

Varainhoito

Lasse Lumiaho   Product Manager  0400 492 307  lasse.lumiaho@springvest.fi

Lasse Lumiaho

Product Manager

0400 492 307

lasse.lumiaho@springvest.fi

Ulpu Tapanainen   Office Manager  0400 362 822   ulpu.tapanainen@springvest.fi

Ulpu Tapanainen

Office Manager

0400 362 822

ulpu.tapanainen@springvest.fi

Markus Tyrni   Head of Sales  045 357 2007   markus.tyrni@springvest.fi   Koko Suomi

Markus Tyrni

Head of Sales

045 357 2007

markus.tyrni@springvest.fi

Koko Suomi

Veera Hämäläinen   Head of Marketing and Communications  040 621 4747  veera.hamalainen@springvest.fi

Veera Hämäläinen

Head of Marketing and Communications

040 621 4747

veera.hamalainen@springvest.fi

 

Myynti/asiamiehet

Timo Nurminen   Growth Director  050 386 9929   timo.nurminen@springvest.fi   Pk-seutu

Timo Nurminen

Growth Director

050 386 9929

timo.nurminen@springvest.fi

Pk-seutu

Jouni Mäkelä   Growth Director, Analyst  040 163 3696   jouni.makela@springvest.fi   Pk-seutu

Jouni Mäkelä

Growth Director, Analyst

040 163 3696

jouni.makela@springvest.fi

Pk-seutu

Anders Nyholm   Growth Director  044 076 6777   anders.nyholm@springvest.fi   Pk-seutu

Anders Nyholm

Growth Director

044 076 6777

anders.nyholm@springvest.fi

Pk-seutu

Tommi Kosonen   Growth Director  040 500 7970   tommi.kosonen@springvest.fi   Pk-seutu, Tampere

Tommi Kosonen

Growth Director

040 500 7970

tommi.kosonen@springvest.fi

Pk-seutu, Tampere

Timo Huotari   Growth Director  045 111 9080   timo.huotari@springvest.fi   Pk-seutu, Lappeenranta

Timo Huotari

Growth Director

045 111 9080

timo.huotari@springvest.fi

Pk-seutu, Lappeenranta

Neuvonantaja

Terhi Vapola   Senior Advisor, Partner  040 803 6407   terhi.vapola@springvest.fi

Terhi Vapola

Senior Advisor, Partner

040 803 6407

terhi.vapola@springvest.fi

Juha Pitkänen   Growth Director  045 106 4122   juha.pitkanen@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Juha Pitkänen

Growth Director

045 106 4122

juha.pitkanen@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Mikko Sinivirta   Growth Advisor  044 977 1613   mikko.sinivirta@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Mikko Sinivirta

Growth Advisor

044 977 1613

mikko.sinivirta@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

Pauliina Lämsä   Growth Advisor  040 867 1433  pauliina.lamsa@springvest.fi  Pk-seutu

Pauliina Lämsä

Growth Advisor

040 867 1433

pauliina.lamsa@springvest.fi

Pk-seutu

Hallinto/myyntiassistentit

Monica Lindberg   Sales Assistant   monica.lindberg@springvest.fi

Monica Lindberg

Sales Assistant

monica.lindberg@springvest.fi

Iina Kiviniitty   Office Assistant  040 630 4442  iina.kiviniitty@springvest.fi

Iina Kiviniitty

Office Assistant

040 630 4442

iina.kiviniitty@springvest.fi

Markus Korhonen   Sales Assistant  markus.korhonen@springvest.fi

Markus Korhonen

Sales Assistant

markus.korhonen@springvest.fi

Ristomatti Jönkkäri   Sales Assistant  ristomatti.jonkkari@springvest.fi

Ristomatti Jönkkäri

Sales Assistant

ristomatti.jonkkari@springvest.fi

Pasi Rajamäki   Sales Assistant  pasi.rajamaki@springvest.fi

Pasi Rajamäki

Sales Assistant

pasi.rajamaki@springvest.fi

Lauri Siltala   Sales Assistant  lauri.siltala@springvest.fi

Lauri Siltala

Sales Assistant

lauri.siltala@springvest.fi

Noora Mäkelä   Sales Assistant  noora.makela@springvest.fi

Noora Mäkelä

Sales Assistant

noora.makela@springvest.fi

Tuomas Rahnasto   Sales Assistant  tuomas.rahnasto@springvest.fi

Tuomas Rahnasto

Sales Assistant

tuomas.rahnasto@springvest.fi

 

Talous

Anne-Mari Matikainen, Chief Financial Officer (ext), 050 322 1069, anne-mari.matikainen@springvest.fi