Ota yhteyttä

 

Saat meihin yhteyden puhelimitse, sähköpostitse tai täyttämällä ja lähettämällä alla olevan yhteyspyynnön.

Jos haluat sijoittaa, voit myös ottaa yhteyttä suoraan asiamiehiimme, joiden yhteystiedot löydät alempaa.

Haluatko rahoitusta kasvuyhtiöllesi? Ota yhteyttä Terhiin tai Toniin. Töihin Springvestiin? Katso avoimet työpaikat täältä tai soita Markulle tai Jounille.

 

Käyntiosoite

 

Aleksanterinkatu 48 B

00100 Helsinki

Puhelin: 020 335 500

Sähköposti: info@springvest.fi

 

Tapaamiset onnistuvat pääkaupunkiseudun lisäksi myös Turussa, Tampereella ja Oulussa.

Johto

  Terhi Vapola   CEO, Partner  040 803 6407   terhi.vapola@springvest.fi

Terhi Vapola

CEO, Partner

040 803 6407

terhi.vapola@springvest.fi

  Toni Lahti   Investment Director, Co-Founder  040 522 7633   toni.lahti@springvest.fi

Toni Lahti

Investment Director, Co-Founder

040 522 7633

toni.lahti@springvest.fi

  Jouni Junkkila   Co-Founder, Head of Sales  045 891 2122   jouni.junkkila@springvest.fi   Pk-seutu

Jouni Junkkila

Co-Founder, Head of Sales

045 891 2122

jouni.junkkila@springvest.fi

Pk-seutu

  Markku Jussila   Co-Founder, Head of Sales  040 532 2212   markku.jussila@springvest.fi   Pk-seutu, Pori, Oulu  (också på svenska)

Markku Jussila

Co-Founder, Head of Sales

040 532 2212

markku.jussila@springvest.fi

Pk-seutu, Pori, Oulu

(också på svenska)

Varainhoito

  Petri Karhapää   Head of Asset Management  040 562 9686  petri.karhapaa@springvest.fi

Petri Karhapää

Head of Asset Management

040 562 9686

petri.karhapaa@springvest.fi

 
 
 
 

Asiamiehet

  Nico Hötti   Growth Director  040 143 1560   nico.hotti@springvest.fi   Pk-seutu

Nico Hötti

Growth Director

040 143 1560

nico.hotti@springvest.fi

Pk-seutu

  Jaakko Jääskelä   Growth Advisor  050 462 9807   jaakko.jaaskela@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Jaakko Jääskelä

Growth Advisor

050 462 9807

jaakko.jaaskela@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

  Tommi Kosonen   Growth Director  040 500 7970   tommi.kosonen@springvest.fi   Pk-seutu, Tampere

Tommi Kosonen

Growth Director

040 500 7970

tommi.kosonen@springvest.fi

Pk-seutu, Tampere

  Jouni Mäkelä   Growth Director  040 163 3696   jouni.makela@springvest.fi   Pk-seutu

Jouni Mäkelä

Growth Director

040 163 3696

jouni.makela@springvest.fi

Pk-seutu

  Timo Nurminen   Growth Director  050 386 9929   timo.nurminen@springvest.fi   Pk-seutu

Timo Nurminen

Growth Director

050 386 9929

timo.nurminen@springvest.fi

Pk-seutu

  Markus Tyrni   Growth Director  040 777 0393   markus.tyrni@springvest.fi   Pk-seutu

Markus Tyrni

Growth Director

040 777 0393

markus.tyrni@springvest.fi

Pk-seutu

  Anders Nyholm   Growth Director  044 076 6777   anders.nyholm@springvest.fi   Pk-seutu (också på svenska)

Anders Nyholm

Growth Director

044 076 6777

anders.nyholm@springvest.fi

Pk-seutu (också på svenska)

  Timo Huotari   Growth Director  045 111 9080   timo.huotari@springvest.fi   Pk-seutu, Lappeenranta

Timo Huotari

Growth Director

045 111 9080

timo.huotari@springvest.fi

Pk-seutu, Lappeenranta

  Juha Pitkänen   Growth Director  045 106 4122   juha.pitkanen@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Juha Pitkänen

Growth Director

045 106 4122

juha.pitkanen@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

  Mikko Sinivirta   Growth Advisor  044 977 1613   mikko.sinivirta@springvest.fi   Pk-seutu, Turku

Mikko Sinivirta

Growth Advisor

044 977 1613

mikko.sinivirta@springvest.fi

Pk-seutu, Turku

 

Hallinto

 

Myyntiassistentti

Monica Lindberg, Sales Assistant, 040 660 1355, monica.lindberg@springvest.fi 

 

Markkinointi ja viestintä

Veera Hämäläinen, Head of Marketing and Communications, 040 621 4747, veera.hamalainen@springvest.fi

 

Toimisto

Ulpu Tapanainen, Office Manager, 0400 362 822, ulpu.tapanainen@springvest.fi

 

Talous

Anne-Mari Matikainen, Chief Financial Officer (ext), 050 322 1069, anne-mari.matikainen@springvest.fi

 

Compliance

Päivi Malinen, Compliance Officer, 050 329 0846, paivi.malinen@springvest.fi